Pomůžeme vašemu domovu dýchat.

Proto, abyste se nadýchali čerstvého vzduchu, nemusíte chodit jen ven na procházku. Dokonce si představte, že větráte, ale vůbec u toho nemusíte otevírat okna a neztrácet tak naakumulované teplo. Toto všechno řeší vzduchotechnika – moderní plíce vašeho domova. Utěsní váš dům či byt a zamezí tak nežádoucím problémům, jako jsou plísně či vlhkost.

V naší nabídce naleznete celou řadu produktů, z nichž vám pomůžeme vybrat ten, který bude pasovat přesně do vašeho projektu. Vysvětlíme vám, čím se od sebe jednotlivé možnosti odvětrávání liší, jaké jsou jejich klady a zápory. Veškerou vzduchoteniku dokážeme nainstalovat a nabízíme k ní následný servis.

V našem portfoliu naleznete:

  • větrací systém s rekuperací tepla – zpětně získává teplo přes ohřívání příchozího vzduchu zvenku. Tím snižuje energii, která by byla potřeba pro dohřátí čerstvého vzduchu na teplotu interiéru. Pomáhá tak snížit náklady na vytápění.
  • rekuperační jednotky – zabezpečují kontinuální výměnu vzduchu zevnitř za čistý zvenku, který je očištěný od alergenů a pylu. Díky těmto jednotkám mohou vaše okna zůstat zavřená, a přesto budete větrat.
  • ventilátory – zajišťují klasické odvětrávání domů, sociálního zařízení, kanceláří, provozoven či vlhkých prostor.

Nově vám do bytu, domu i velkých průmyslových objektů nainstalujeme centrální vysavače Husky. Tyto centrální vysavače jsou skvělým pomocníkem při úklidu – jsou tiché, nevíří prach a pracují na vysoký výkon.